PVC'de üstün kalite, 29 Yıllık Sektörel Tecrübe.

Ar-Ge

ar-ge_windeckplastik

Araştırma ve geliştirme ekibimiz durmadan uluslararası kalite standartları çerçevesinde durmadan çalışmakta. Hem Türkiye’ye hem de Dünya’ya yeni değerler katmak için canla başla çalışıyoruz. Yeni nesil PVC olan ve patentini aldığımız Windeck markamızı tüm Dünya’ya yakında tanıtacağız.

Global anlamda değerlerimizi büyüterek Windeck ile pazardaki yerimizi daha da sağlamlaştıracağız. Türkiye’de ve Dünya’da PVC konusunda birçok ilke imza atmak için sektörün bu zorlu yolunda istikrarlı ve vizyonu sağlam adımlarla ilerliyoruz. Ar-Ge yatırımlarımızla hem yurtiçi hem de yurtdışı hacmimizi her geçen gün genişletiyor ve yeniliyoruz.

İşlemlerimiz

İNŞAA
İNOVATİF ÇÖZÜMLER
İŞ GÜVENLİĞİ
İŞÇİLERİMİZ İÇİN ÖNCE GÜVENLİK
ÜRETİM
TEKNOLOJİYLE İÇ İÇE
KALİTE
SAĞLAM VE GÜVENİLİR TEKNOLOJİ
DOĞRULUK
İŞ AHLAKI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
HİZMET
KALİTEMİZDEN HEMEN FAYDALANIN

GELİŞTİRME

Ar-Ge yatırımlarımızla hem yurtiçi hem de yurtdışı hacmimizi her geçen gün genişletiyor ve yeniliyoruz. Windeck olarak vizyon ve misyonumuz gereği durmadan çalışıyor, sizler için devamlı üretiyoruz! Kurumsal müşteri portföyümüze her geçen gün yeni projeler ekliyoruz. Başarımızı sürdürülebilir kılmak için, kalite ve inovatif çözümlerle kurumsal müşteri portföyümüzün her zaman yanındayız!

Müşterilerimize sunduğumuz özelleştirilebilir, inovatif çözümler; özgün hesaplar ve üstün teknolojimizle bir araya geliyor ve müşterilerimizin onayına sunuluyor. Mimari Projelerde müşterilerimize Windeck Teknolojisinin tüm tecrübe ve bilgi birikimini aktarıyoruz. Estetik, özgün, şık ve farklı kelimelerini aynı çatı altında buluşturmaktan haz alıyoruz.

WINDECK HAKKINDA

Amacımız; olmayan düşünülmeyen şeyleri düşünüp hayata geçirmektir. Varolan Projelerimizi bir an önce üretime geçirmenin heyecanı içindeyiz. Sizlere hep daha iyisini üretmek tek hedefimizdir ve hep böyle kalacaktır.