PVC'de üstün kalite, 29 Yıllık Sektörel Tecrübe.

HAKKIMIZDA

Windeck Plastik Daima yenilikçi ve araştırmacı bir kuruluştur . Amacımız olmayan düşünülmeyen şeyleri düşünüp hayata geçirmektir. Varolan Projelerimizi bir an önce üretime geçirmenin heyecanı içindeyiz. Sizlere hep daha iyisini üretmek tek hedefimizdir ve hep böyle kalacaktır.

Ar-Ge yatırımlarımızla hem yurtiçi hem de yurtdışı hacmimizi her geçen gün genişletiyor ve yeniliyoruz. Windeck olarak vizyon ve misyonumuz gereği durmadan çalışıyor, sizler için devamlı üretiyoruz. Kurumsal müşteri portföyümüze her geçen gün yeni projeler ekliyoruz. Başarımızı sürdürülebilir kılmak için, kalite ve inovatif çözümlerle kurumsal müşteri portföyümüzün her zaman yanındayız!

PVC Doğrama alanında, öncü firmalarla çalışarak, sizlere daima daha iyiyi, en uygun fiyatlarla sunma hedefindeyiz.

HİZMETLERİMİZ

İNOVATİF ÇÖZÜMLER

Ar-Ge yatırımlarımızla hem yurtiçi hem de yurtdışı hacmimizi her geçen gün genişletiyor ve yeniliyoruz. Windeck olarak vizyon ve misyonumuz gereği durmadan çalışıyor, sizler için devamlı üretiyoruz!

ÖZEL PROJELER

Müşterilerimize sunduğumuz özelleştirilebilir, inovatif çözümler; özgün hesaplar ve üstün teknolojimizle bir araya geliyor ve müşterilerimizin onayına sunuluyor.

MİMARİ PROJELER

Mimari Projelerde müşterilerimize Windeck Teknolojisinin tüm tecrübe ve bilgi birikimini aktarıyoruz. Estetik, özgün, şık ve farklı kelimelerini aynı çatı altında buluşturmaktan haz alıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli.

Bize e-posta yoluyla ya da iletişim bilgilerimizle önerilerinizi bildirebilirsiniz. Öneri ve görüşlerinizi en hızlı şekilde yanıtlayarak tarafınıza dönüş sağlayacağız. Sizinle aynı dili konuşan müşteri temsilcilerimiz, öneri ve görüşlerinizi değerlendirmek için her zaman yanınızda.